Gençlik ve Nem Aşısı

Gençlik ve Nem Aşısı

İnsan cildi içerisinde belirli miktarda nem bulunmaktadır. Yaşlanmaya bağlı olarak nem miktarının azalması sonucunda cilt kırışıklıkları oluşur. Gençlik ve nem aşısı ile cilt gerginliği geri kazanılır. Cilde genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda cilt kırışıklıklarının önüne geçilir.

Kişilere cilt yüzeyi içerisine iğne yardımıyla uygulanır. Stresli ortamlara maruz kalmak ve cildi olumsuz anlamda etkileyen yabancı maddeler büyük oranda sarkma ve kırışmalara sebep olur. Gençlik ve nem aşısı sayesinde uygulanan bölgede estetik anlamda iyileşme görülür. Aynı zamanda cildin ihtiyacı olan nem desteği, mineral ve besin takviyesi sağlamaktadır. Buna bağlı olarak kan dolaşımı hızlanarak yüz veya boyun üzerinde olumlu yönde etki eder.

Gençlik ve Nem Aşısı Nedir?

İnsanların vücudunun çok büyük bir bölümünü cilt yüzeyi kaplamaktadır.  Bu nedenle olumlu ya da olumsuz en ufak bir değişime uğradığı zaman dışarıdan fark edilir.  Son dönemde cilt bakımı ürünleri içeriğinde ve estetik işlemlerde nem seviyesini arttıran maddelere yer verilmektedir. 

Cilt bakımı uygulamalarında sıklıkla kullanılan hyalüronik asit maddesi pek çok faydası bulunur. Cildi gerginliği açısından olumlu yönde katkısı bulunmaktadır. Gençlik ve nem aşısı uygulaması sayesinde nemlendirme etkisi bulunur.

Gençlik ve Nem Aşısı

Nem Aşısı Nasıl Uygulanır?

Yüz ve boyun bölgesinde bulunan cilt dokusu üzerinde uygulanır. Cildin sarkmasını önlerken nem etkisini arttırmaktadır. Gençlik ve nem aşısı, uygulama sürecinde uzman doktor tarafından kişiye özel tedavi planı oluşturulur. Cerrahi yöntemlere başvurulmadığı için uygulama sonrasında cilt üzerinde kesik veya iz kalmaz.

İçeriğinde hyalüronik asit ile beraber somon DNA maddesi de bulunur. Bu sayede cilt, canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Uygulama açısından belirli aralıklarla oluşturulan seanslar süresinde işlemler gerçekleştirilir. Alanında uzman doktorlar ve sağlık açısından steril bir klinik ortamında uygulanmalıdır.

Gençlik ve nem aşısı ve uygulama süreci hakkında sorularınız için İlke Cerrahi olarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 

telefon ieltisimi
whatsapp iletişimi