Erkekler sakallarına ve sakal bakımlarına özen gösterirler. Yüz yapısının merkezi bir noktasında olduğu için biçimsel olarak sakalın estetik görünmesi fark yaratmaktadır. Sakalın seyrek ya da az olması da kimi erkekler için sorun olmaktadır. Bağcılar sakal ekimi alanında İlke Cerrahi Tıp Merkezi olarak ön plana çıkmaktayız. Estetik alanında uzman doktorlar sayesinde yüz görünümünü oldukça etkileyen sakal seyrekliğine çözüm sunuyoruz. Kişinin istediği yoğunluk ve kıl türündeki sakal yapısını elde edebilmekteyiz.

Sakalda seyreklik ve güçsüz kıl yapısı gibi sıkıntılar, günlük hayatı olumsuz etkilemektedir. Görsel sorunların yanında özgüven eksikliği gibi psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Aynaya baktığında kendini beğenmeme ve toplumdan uzaklaşma gibi etkileri olmaktadır.

Sakal Ekimi Kimlere Yapılır?

İlke Cerrahi olarak Bağcılar sakal ekimi fiyatları belirli estetik sorunları olan kişilerce merak edilmektedir. Yapısal olarak kıl kökleri güçsüz ve saçlarında genel olarak seyreklik yaşayan erkekler, sakal ekimi talebiyle başvurmaktadır.

Sakal Ekimi

Sakal Ekimi ve Nedenleri

Erkekler, kalıtsal etkenler, travma ve yanma gibi kazalar sonucu oluşan açıklıklara bağlı olarak sakal ekimi işlemine başvurmaktadırlar. Bunların dışında sosyal çevrede etki etmektedir. Dış görünüme bağlı yalnızlaşma ve sosyal aktivitelere katılmama gibi faktörler de sakal ekimi nedenleri arasında yer almaktadır.

Sakal Ekimi Uygulaması

Saç dökülmesi yaşanan bölgeye, kişinin kendi saçı yerleştirilmektedir. Ense bölgesi gibi saç dökülmesi görülmeyen bir alandan örnek alınır. Tek tek, dökülme yaşanan bölgeye ekme uygulaması yapılır. Örnek olarak kullanılan saç kökü yani greft sayısının yeterli gelmesi önemlidir. İlke Cerrahi Bağcılar sakal ekimi işlemlerinin hedefi kişiye doğal bir görünüm kazandırmaktır. Sağlık koşullarına uygun ortamda ve modern teknolojik uygulamalar sayesinde estetik olarak ideal görünüm kazandırılır.

İyileşme Süreci

Sakal ekimi uygulaması, ekilme işlemi yapılacak bölge ve kişinin saç tipine göre seans sayıları değişmektedir. Tedavi sürecinde planlanan seans sayısına göre iyileşme süreside farklılık gösterebilir. Estetik tedavi sonrasında doktor kontrolleri ihmal edilmemelidir. Ek olarak sakal ekimi işleminin kalıcılığının devam etmesi için hastaya söylenen tedbir ve önlemlere uyulmalıdır.

Sakal Ekimi

Bağcılar Sakal Ekimi

Saç dökülmesi yaşayan, sakallarında seyreklik ve yapısal olarak güçsüzlük görülen erkekler, İlke Cerrahi Tıp Merkezine başvurmaktadırlar. Alanında uzman doktor kadrosu ve modern teknik altyapısı ile sakal ekimi hizmeti vermekteyiz. Bağcılar sakal ekimi fiyatları ve uygulamaları hakkında ayrıntılı ve doğru bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

telefon ieltisimi
whatsapp iletişimi